| Brand | Sony |
|---|---|
| Model | Alpha ILCE-7M4K (A7 IV) |
| Type | Full-Frame Hybrid Mirrorless |
| Sensor | 33MP BSI CMOS |
| Mount | Sony FE Mount |
| Lens Included | FE 28-70mm Kit Lens |
| Video | 4K 60fps 10-bit |
| AF | Real-time Eye AF |
Sony Alpha ILCE-7M4K Full-Frame Hybrid Camera 33MP Interchangeable-Lens Mirrorless Camera with 28-70mm Digital Zoom Lens | 4K 60P Video Recording | Real-Time Eye AF for Humans, Birds, Animals – Black
Original price was: ₹222,490.00.₹190,000.00Current price is: ₹190,000.00.
Availability: 2 in stock






