| Brand | Sony |
|---|---|
| Model | Alpha ILCE-7M3K (A7 III) |
| Type | Full-Frame Mirrorless |
| Sensor | 24.2MP BSI CMOS |
| Mount | Sony FE Mount |
| Lens Included | FE 28-70mm Kit Lens |
| Video | 4K HDR |
| AF | Real-time Eye AF |
Sony Alpha ILCE-7M3K Full-Frame 24.2MP Mirrorless Digital SLR Camera with 28-70mm Zoom Lens | 4K Full Frame | Real-Time Eye Auto Focus | Tiltable LCD, Low Light Camera – Black
Original price was: ₹161,490.00.₹132,000.00Current price is: ₹132,000.00.
Availability: 2 in stock





